دانلود اندروید عکاسی حرفه ای در اندروید Camera360 Ultimate v4.7.7
بخشنرم افزار
دستهدوربین
سایز فایل 15.1 مگابایت تومان
تعداد نمایش 471
اندروید مورد نیازنسخه ی 2.2 و بالاتر
توضیح مختصردانلود نرم افزار دوربین اندروید دانلود اندروید عکاسی حرفه ای در اندروید Camera360 Ultimate v4.7.7 دانلود اندروید دانلود اندروید عکاسی حرفه ای در اندروید
منبع وطن اندروید

توضیحات

دانلود اندروید دانلود اندروید عکاسی حرفه ای در اندروید Camera360 Ultimate v4.7.7

Camera360-Ultimate

عکاسی حرفه ای در اندروید

نرم افزار Camera360 Ultimate برترین و محبوب ترین اپلیکیشن برای دستگاه های اندرویدی است که دارای قابلیت های زیاد، متنوع و متفاوت نسبت به دیگر نرم افزار هاست. و تجربه ی جدیدی در عکاسی را برای شما به همراه دارد. برای آسان شدن کار شما این نرم افزار طراحی شده که مجموعه عکس های خود را به صورت دسته جمعی مدیریت و کنترل کنید. این نرم افزار رایگان اولین نرم افزاری است که قابلیت عکاسی صدایی را عرضه کرده است. این نرم افزار اندرویدی ویژگی های زیادی دارد مانند: مونتاژ کردن تصویر برای کنار هم قرار دادن چند عکس به صورت پشت سر هم، ایجاد پلتفرم امن و پنهان برای جستجو، کنترل، ویرایش و اشتراک گذاری، ۷حالت عکاسی مختلف مانند افکت های خاص، عکاسی از خود، عکاسی خنده دار، عکاسی با صدا،عکاسی با تغییر رنگ و عکاسی سریع، آپشن های استراک گذاری برای شیر کردن راحت عکس ها ی محبوب در شبکه های اجتماعی مختلف.

 
صفحه قبل

برچسب ها :             

بر چسب های مرتبط:
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.