اندروید دانلود بازی استراتژیکی World Conqueror 2 v1.3.0
بخشبازی
دستهاستراتژیک
سایز فایل 42.20 مگابایت تومان
تعداد نمایش 480
اندروید مورد نیاز اندروید 2.3 و بالاتر
توضیح مختصردانلود بازی استراتژیک اندروید دانلود بازی استراتژیکی World Conqueror 2 v1.3.0 اندروید اندروید دانلود بازی استراتژیکی World Conqueror
منبع اندرویدها

توضیحات

اندروید اندروید دانلود بازی استراتژیکی World Conqueror 2 v1.3.0

 World-Conqueror

در بازی World Conqueror 2 شما نقش یکی از مهم ترین ژنرال های دوران جنگ جهانی دوم و نیز جنگ سرد را ایفا خواهید کرد . می بایست با بهره گیری از نیروهای خود و البته هوش نظامی تان ، به مقابله با سایر ژنرال هایی که در سوی دیگر میدان جنگ قرار دارند شتافته و تمامی آنها را ، تک به تک نابود سازید .
قطعا دیدن تاکتیک های منحصر به فردی که رقیبانتان از خود به نمایش می گذارند برایتان نفس گیر خواهد بود . بنابراین باید حواستان خوب جمع اطراف و حرکات دشمنان بوده تا بهرتی عکس العمل را از خود نشان دهید .سلاح هایی که در اختیارتان قرار خواهند گرفت دامنه وسیعی دارند ؛ از رادارها و تانک های مختلف گرفته تا اسلحه های ضد هوایی .
اگر خود را آماده نبرد می بینید ، هم اکنون این بازی را دانلود نمایید .

تغییرات نسخه اخیر :

اضافه شدن زبان چینی ساده

بهبود پردازش برای کلید بازگشت

اضافه شدن پشتبانی از دستگاه های x86

رفع مشکل کرش در اندروید ۴ و بالاتر

  
صفحه قبل

برچسب ها :           

بر چسب های مرتبط:
بازی دانلود سایفون بازی اندروید اندرویدکده استراتژیکی استراتژیکی بازی بازی آنلاین اندرویدیها دانلود آهنگ جدید جنگ جهانی اول خودرو دنا دانلود آهنگ جدید شادمهر استراتژیکی اندروید 5 برای نوت 3 اندرویدیها
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.