دانلود Screenshot Capture 2.1.1 - گرفتن اسکرین شات از صفحه نمایش اندروید
بخشگرافیک
دستهتم
سایز فایل تومان
تعداد نمایش 72
اندروید مورد نیاز
توضیح مختصردانلود گرافیک تم دانلود دانلود Screenshot Capture 2.1.1 - گرفتن اسکرین شات از صفحه نمایش اندروید دانلود اندروید دانلود دانلود Screenshot Capture 2.1.1 - گ
منبع فارسروید

توضیحات

دانلود اندروید دانلود دانلود Screenshot Capture 2.1.1 - گرفتن اسکرین شات از صفحه نمایش اندروید

Screenshot Capture Premium v2.1.1 – اپلیکیشن ثبت اسکرین شات از صفحه نمایش اندروید
نسخه پرداخت شده و پریمیوم با در دسترس بودن تمامی ویژگی ها

برای تهیه اسکرین شات از صفحه نمایش دستگاه های اندرویدی راه های گوناگونی وجود دارد که در دستگاه های هوشمند و برند های مختلف متفاوت است ؛ اگر بخواهید به صورت پیش فرض از صفحه نمایش خود اسکرین شات تهیه کنید نمی توانید کنترل کاملی بر روی آن داشته و برای ویرایش نیاز است آن را با برنامه های دیگری ویرایش نمایید ؛ اپلیکیشن Screenshot Capture ساده ترین راه برای گرفتن اسکرین شات، ویرایش و به اشتراک گذاری آن با دیگران مخصوص دستگاه های اندروید می باشد که به وسیله App Doodle همراه با پرداخت درون شبکه در مارکت گوگل منتشر شده است. توسط این برنامه می توانید با حالت های مختلفی نظیر تکان دادن دستگاه و یا ثبت اسکرین شات توسط میانبر موجود در نوتفیکیشن بار اقدام به ثبت عکس صفحه نمایش اسمارت فون خود بکنید. برنامه فوق دارای توانایی های بالایی بوده که در میان آن ها می توان به ویرایش حرفه ای تصاویر اشاره کرد، فیلتر های گوناگون و سیستم هوشمند نوشتن متن بر روی تصاویر شما را از هر گونه برنامه جانبی بی نیاز کرده که می توانید پس از ویرایش اسکرین شات ها توسط خود برنامه آن ها را با دیگر دوستانتان به صورت مستقیم با شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. علاوه بر این تم های مختلفی در رنگ های گوناگون در دسترس هستند که می توانید به صورت روزانه از هر کدام استفاده نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Screenshot Capture اندروید :

  • ثبت اسکرین شات با استفاده از حالت های گوناگون نظیر تکان دادن دستگاه
  • اضافه کردن میانبر به ناتفیکیشن بار برای گرفتن اسکرین شات در هر لحظه ای
  • قابلیت کروپ تصاویر پس از ثبت تصاویر از صفحه نمایش
  • دارای فیلتر های مختلف برای ویرایش تصاویر
  • قابلیت تنظیم کنتراست , روشنایی , مقیاس خاکستری و …
  • تم های مختلف برای تغییر برنامه
  • سیستم هوشمند نوشتن متن بر روی اسکرین شات ها

اپلیکیشن Screenshot Capture که توسط توسعه دهنده خود با پرداخت درون شبکه 3 دلاری منتشر شده است امتیاز 4.0 از 5.0 را به دست آورده است که می توانید به نسخه حرفه ای آن دسترسی داشته و آن را از سرور های دریافت نمایید .

تغییرات نسخه ی v2.1.1 :

* برطرف سازی مشکل کرش برنامه

 
صفحه قبل

برچسب ها :               

بر چسب های مرتبط:
توانید به اسکرین شات ال جی اسکرین شات سامسونگ 7 گرفتن خلافی ماشین اندروید دامپر گرفتن اسکرین شات در ویندوز 8 شات نجوم العرب صفحه آخر اسکرین شات در مک اسکرین شات دانلود از یوتیوب اندروید اسکرین شات در مک گرفتن موکل مسلمان
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.