دانلود Bus Parking 3D 1.6.5 بازی اعتیاد آور پارک اتوبوس اندروید
بخشبازی
دستههیجان انگیز
سایز فایل 28 مگابایت تومان
تعداد نمایش 515
اندروید مورد نیاز2.2 و بالاتر
توضیح مختصردانلود بازی هیجان انگیز دانلود دانلود Bus Parking 3D 1.6.5 بازی اعتیاد آور پارک اتوبوس اندروید دانلود اندروید دانلود دانلود Bus Parking 3D 1.6.5 بازی
منبع ای پی کا تاپز

توضیحات

دانلود اندروید دانلود دانلود Bus Parking 3D 1.6.5 بازی اعتیاد آور پارک اتوبوس اندروید

50 میلیون بار دانلود در گوگل پلی

با یک بار بازی ، معتاد این بازی خواهید شد

Bus Parking 3D یک بازی بسیار مهیج و  اعتیاد آور و پرطرفدار مبتنی بر فیزیک واقعیاست که در این بازی شما وظیفه هدایت و پارک صحیح یک اتوبوس که طبیعتا همه ما می دانیم مشکل است و نیاز به مهارت دارد را بر عهده دارید .

Bus Parking 3D 1.6.5

در این بازی به صورت خیلی طبیعی و واقعی باید یک اتوبوس را در محل های مناسب پارک کنید و حتی ذره ای از بدنه اتوبوس هم نباید با جایی برخورد کند وگرنه بازنده اید! در Bus Parking 3D بازی مهارت رانندگی شما و سرعت عمل و قدرت تفکر شما به طور مستقیم وارد عمل می شود . برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تغییرات : 

** اضافه شدن مراحل جدید و رفع مشکلات

توجه : طبق توضیحات سازنده بازی در گوگل پلی ، این بازی بر روی گوشی های Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Pocket, Samsung GT-S5360, Huawei U8650-1 اجرا نمی شود .

Bus Parking 3D 1.5.8

Bus Parking 3D 1.5.8 (3)Bus Parking 3D 1.5.8 (2)
صفحه قبل

برچسب ها :             

بر چسب های مرتبط:
اندروید 5 برای نوت 3 پارکینسون اتوبوس اعتیاد به اینترنت اعتیاد به پورن اندروید مارکت اعتیاد چیست اتوبوسرانی مشهد دانلود فیلم اعتیاد به اینترنت دانلود آهنگ جدید مهارت های ارتباطی بازی آنلاین دانلود فیلم پارک ژوراسیک تهران
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.