دانلود بازی ماجراجویی در تاریکی Dark Elves v3.1.0
بخشبازی
دستهماجراجویی
سایز فایل 27.6 مگابایت تومان
تعداد نمایش 444
اندروید مورد نیازنسخه 2.3 و بالاتر
توضیح مختصربازی ماجراجویی اندروید دانلود بازی ماجراجویی در تاریکی Dark Elves v3.1.0 | وطن آندروید اندروید دانلود بازی ماجراجویی در تاریکی Dark Elves v3.
منبع وطن اندروید

توضیحات

اندروید دانلود بازی ماجراجویی در تاریکی Dark Elves v3.1.0 | وطن آندروید

بازی Dark Elves از بازی های جذاب و سرگرم کننده اندروید در سبک ماجراجویی می باشد که برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه شده است. این بازی اندروید با گرافیک عالی و گیم پلی هیجانی می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. در این بازی شما به عنوان نگهبان فانوس دریایی وظیفه دارید تا در مکان های مختلف و چالشی به کاوش و ماجراجویی بپردازید. ذارات مختلف را جمع اوری کرده و امتیازات خود را افزایش دهید. در طول بازی از موانع عبور کرده و ستاره های بازی را از ان خود کنید. در این بازی اندروید سعی کنید تا قبل از این که جهان را تاریکی فرا گیرد سنگ شفق قطبی را پیدا کنید و بازی را به اتمام برسانید.

Dark-Elves

ویژگی های بازی Dark Elves :

- گرافیک عالی با محیط شگفت انگیز

- پیدا کردن سنگ شفق قطبی قبل از تاریک شدن جهان

- جمع اوری ستاره های بازی

- جلوگیری از تاریک شدن جهان

1 2 3
صفحه قبل

برچسب ها :           

بر چسب های مرتبط:
آندرویدکده اندرویدکده تاریکی زمین ماجراجویی ماجراجویی بازی اندروید آندروید آندروید کرک ماجراجویی شفقنا دانلود آهنگ جدید شادمهر آندروید 5 تاریکی زمین در دی ماه آندرویدکده ماجراجویی در طبیعت
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.