دانلود 3G Watchdog Pro 1.26.13 نرم افزار کنترل میزان دیتای مصرفی اندروید
بخشنرم افزار
دستهاینترنت
سایز فایل 3.3 مگابایت تومان
تعداد نمایش 378
اندروید مورد نیاز
توضیح مختصردانلود نرم افزار اینترنت اندروید دانلود 3G Watchdog Pro 1.26.13 نرم افزار کنترل میزان دیتای مصرفی اندروید دانلود اندروید دانلود 3G Watchdog Pro 1.26.13 نرم افزار
منبع ای پی کا تاپز

توضیحات

دانلود اندروید دانلود 3G Watchdog Pro 1.26.13 نرم افزار کنترل میزان دیتای مصرفی اندروید


جدیدترین نسخه برنامه 3G Watchdog Pro اندروید

امتیاز در گوگل پلی : 4.7 از 5 – قیمت در گوگل پلی 3دلار

به دنبال استقبالی که کاربران Apktops ار نرم افزار AFWall در این پست  کردند و درخواست معرفی نرم افزاری برای کنترل دیتای مصرفی توسط هر برنامه که که بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده ایم را داشتند  در این پست تصمیم به معرفی 3G Watchdog Pro نرم افزای واقعا کاربردی و پر استفاده گرفتیم .

توسط  نرم افزار 3G Watchdog  قادر خواهید بود دیتای مصرفی توسط هر اپلیکیشن یا نرم افزاری که بر روی گوشی خود نصب کرده اید را کنترل نمایید.

3G Watchdog Pro 1.25.0

به عنوان مثال توسط این نرم افزار قادرید کم مصرف ترین مسنجر ها یا مرورگر های اینترنتی آندرویدی را پیدا کنید . به عنوان یک نمونه از کاربرد این نرم افزار که توسط خودمان تست شد می توانید در اسکرین شات های زیر ببینید که میزان سند و ریسیو مسنجر Nimbuzz را مورد بررسی قرار دادیم .

این نرم افزار قادر است دیتای مصرفی توسط کانکشن های 4G/3G/Edge/GPRS/ Wifi را اندازه گیری و  اطلاعات را به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار دهد که می توانید برای دانلود آن به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید.

نکته مهم : دقت نمایید . نرم افزار می بایست حتما در مموری Phone نصب شود و قابلیت انتقال به مموری کارت را ندارد

راهنمایی : اگر می خواهید هزینه های اتصالتان به اینترنت های Gprs همراه اول وایرانسل کاملا اقتصادی و پایین باشد پیشنهاد می کنیم از هر دو نرم افزار  AFWall  و 3G Watchdog که مکمل یکدیگر هستند استفاده نمایید.

 3G Watchdog Pro 1.19.4

مشاهده لیست تغییرات

What's New
1.26.8-10: Android 5.0 support for Samsung Galaxy Note 4 and Motorola Moto G.صفحه قبل

برچسب ها :               

بر چسب های مرتبط:
اندروید 5 افزار نرم توسط الإمام الصف کنترل پروژه کنترل ذهن دانلود از یوتیوب نرم افزار افزار پرداز رمیس کنترل نامحسوس افزار پرداز رمیس افزار نرم اندروید اندرویدیها دانلود از یوتیوب افزار آزما
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.