دانلود نرم افزار استودیو مجازی برای تغییرات در صدای شما Tune Me 2.1.9.2
بخشنرم افزار
دستهدوربین
سایز فایل 8.5 مگابایت تومان
تعداد نمایش 260
اندروید مورد نیاز
توضیح مختصردانلود نرم افزار دوربین دانلود دانلود نرم افزار استودیو مجازی برای تغییرات در صدای شما Tune Me 2.1.9.2 دانلود دانلود دانلود نرم افزار استودیو مجازی برای تغییرا
منبع ای پی کا تاپز

توضیحات

دانلود دانلود دانلود نرم افزار استودیو مجازی برای تغییرات در صدای شما Tune Me 2.1.9.2


همان طور که می دانید خواننده ها ، ترک ها و موزیک های خود را در محیطی به نام استودیو اجرا و ضبط می کنند که با استفاده از ابزارهایی خاص می توانند حتی بر روی صدای خود تغییرات دهند و زیر و بم آن را تغییر دهند . اگر علاقه دارید یک استودیو مجازی را بر روی گوشی اندرویدی خود تجربه کنید پیشنهاد می کنیم از نرم افزار  Tune Me استفاده کنید .

tune-me[APKTOPS.ir]

این نرم افزار قادر است بر روی صدای شما افکت ها و تغییرات خاصی قرار دهد طوری که حتی می توانید صدای خود را شبیه به خواننده مورد علاقه تان کنید ! Tune Me از ادامه مطلب و از سرور apktops با لینک مستقیم قابل دانلود است .

مشاهده لیست تغییرات

- Automatically sync vocal/beat tracks with calibration tool
- Mic selection for devices with more than one microphone (front, rear, or headset mic)صفحه قبل

برچسب ها :             

بر چسب های مرتبط:
استودیو پاپ کنید استودیو افزار نرم استودیو خانگی تغییرات شرکت تغییرات هورمونی استودیو باراد تغییرات قیمت طلا دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید شادمهر تغییرات شیمیایی استودیو سعید عرب افزار پرداز رمیس تغییرات اجتماعی در ایران
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.