دانلود اندروید دانلود نرم افزار آلارم سخت گیر برای اندروید Gentle Alarm 3.9.4.1
بخشنرم افزار
دستهگوناگون
سایز فایل 4.8 مگابایت تومان
تعداد نمایش 282
اندروید مورد نیاز2.2 و بالاتر
توضیح مختصردانلود نرم افزار گوناگون اندروید دانلود اندروید دانلود نرم افزار آلارم سخت گیر برای اندروید Gentle Alarm 3.9.4.1 دانلود اندروید دانلود اندروید دانلود نرم افزار آلارم س
منبع ای پی کا تاپز

توضیحات

دانلود اندروید دانلود اندروید دانلود نرم افزار آلارم سخت گیر برای اندروید Gentle Alarm 3.9.4.1

امتیاز در گوگل پلی : 4.7 از 5

شاید خواندن عنوان مطلب برایتان کمی عجیب باشد اما این نام گذاری برای این است که نرم افزاری که امروز قصد معرفی آن را داریم یک آلارم و سمج برای بیدار کردن افراد مخصوصا برای افرادی که به سختی از خواب بیدار می شوند است و مطمئن باشید تا شما را از خواب بیدار نکند دست از سرتان برنخواهد داشت .

Gentle Alarm 3.9.3.2

همچنین نرم افزار دارای قابلیت های ویژه سفارشی سازی است به طوری که مثلا حتی شما قادرید میزان و شدت  ویبره را از کم به زیاد برای نرم افزار تنظیم کنید . حتی این نرم افزار به فکر افراد مسن تر که بینایی نسبتا ضعیف تری دارند بوده و دکمه های بزرگتری برای آن ها تعبیه کرده است.

Gentle Alarm 3.9.3.2 (2)

حتی در نرم افزار شاهد حالت های مختلف بیدار کردن برای افراد سبک خواب و سنگین خواب است که قادرید برای نرم افزار مشخص کنید که اگر جزو دسته افرادی هستید که خواب سبکی دارید برایتان آلارم ملایمی را پخش در غیر این صورت برایتان سمجانه رفتار کند . نرم افزار دارای قابلیت های بسیار دیگری است که پیشنهاد می کنیم خودتان آن را نصب و تجربه نمایید . 
صفحه قبل

برچسب ها :               

بر چسب های مرتبط:
دانلود فیلم بزرگسالان اندروید کرک دانلود وایبر برای کامپیوتر افزار پرداز رمیس اندروید 5 دانلود آهنگ جدید اندروید مارکت بیدار باش خواب زده ها دانلود موزیک ویدیو جدید اندروید برایتان دعا میکنم اندروید افزار پرداز رمیس
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.