دانلود iShredder 3 PRO 3.0.12 نرم افزار حذف دائم اطلاعات در اندروید
بخشنرم افزار
دستهامنیتی
سایز فایل 2.5 مگابایت تومان
تعداد نمایش 300
اندروید مورد نیاز2.3+
توضیح مختصراندروید دانلود نرم افزار امنیتی دانلود iShredder 3 PRO 3.0.12 نرم افزار حذف دائم اطلاعات در اندروید دانلود اندروید دانلود iShredder 3 PRO 3.0.12 نرم افزار ح
منبع ای پی کا تاپز

توضیحات

دانلود اندروید دانلود iShredder 3 PRO 3.0.12 نرم افزار حذف دائم اطلاعات در اندروید


هشدار : لطفا در استفاده از این نرم افزار کمال دقت را به کار ببرید . در صورت پاک شدن اطلاعات توسط این نرم افزار چه به سهو و چه به عمد اطلاعات به طور کامل غیر قابل بازگشت خواهد بود.

جدیدترین نسخه iShredder 3 PRO اندروید

امتیاز در گوگل پلی فقط از بین 5 رای : 4.8 از 5

پیشنهاد می شود فقط در صورت فروش گو+شی آندرویدی خودتان و برای امنیت اطلاعات از این نرم افزار استفاده نمایید.

 نرم افزار قابلیت پاک کردن سفارشی یک فایل خاص یا یک Contact و یا یک تصویر خاص را ندارد و اطلاعات به صورت دسته جمعی پاک می شود.

مطمئنا شما هم وقتی قصد فروش و یا ارتقا گوشی آندرویدی خود را دارید اولین و بزرگترین دغدغه ای که از گوشی قبلی تان برایتان به وجود می آید جدا از خاطراتی که با آن داشتید ، معضل ریکاور شدن احتمالی فایل ها و تصاویر خانوادگی و … شما توسط خریدار جدید و یا هر شخص دیگر و دسترسی به آن ها  می باشد.

iShredder 3 PRO با استفاده از متدهای جالبی که دارد اطلاعات شما به بی رحمانه ترین حالت ممکن پاک و عملا غیر قابل برگشت خواهد بود.

iShredder-3-PRO

دقت نمایید که همان طور که توضیح داده شد شما در این نرم افزار قابلیت پاک کردن یک فایل یا عکس خاص را ندارید و نرم افزار شامل قسمت هایی  برای پاک کردن تمام شماره ها ، تمام مموری کارت ، تمام عکس ها ، تمام موزیک ها و …. می باشد.

پس باز هم اخطار می دهیم در استفاده از نرم افزار کمال دقت را به کار ببرید و به منظور فقط تست نرم افزار آن را آزمایش نکنید چرا که نرم افزار تست شده است و اطلاعات به طور کامل حذف و توسط بهترین نرم افزارهای ریکاوری هم غیر قابل بازگشت خواهد بود. 

ویژگی ها :

  • حذف ایمن از فضای آزاد حافظه
  • پاک کردن ایمن و مطمئن تصاویر و مخاطبین
  • 5 متد پاکسازی مثل DoD 5220.22-M E, US Army AR380-19, HMG InfoSec No.5 و غیره
  • متدهای پاکسازی بسیار ایمن مثل DoD 5220.22-M E for SSD, Gutmann, ProtectStar SDA و بیشتر
  • متدهای پاکسازی مدرن و ایمن برای فلش مموری (SSD)
  • پشتیبانی فنی از طریق ایمیل

این نرم افزار قابلیت حذف  دائم و ایمن فایل ها، تصاویر، مخاطبین و آزادسازی فضای اشغال شده هم در حافظه های داخلی و هم در حافظه های خارجی را بدون نیاز به روت و اتصال به اینترنت و با استفاده از الگوریتم های DoD 5220.22-M E, US Air Force (AFSSI-5020), US Army AR380-19, DoD 5220.22-M ECE, BSI/VS-ITR TL-03423 Standard, BSI-VS-2011, NATO Standard, Gutmann, HMG InfoSec No.5, DoD 5220.22 SSD و فراهم می کند.

به عنوام مثال با استفاده از متد Gutman اطلاعات شما 35 بار بر روی اطلاعات قبلی نوشته و پاک می شود و این عمل بازگشت فایل های شخصی تان را به طور کامل  غیر ممکن می کند.

نکته : استفاده از متدهایی با تعداد سیکل های بالاتر زمان حذف فایل ها را افزایش ولی در عوض احتمال بازگشت پذیری آن ها را به حداقل می رساند.

مشاهده لیست تغییرات

+ Graphical improvementsصفحه قبل

برچسب ها :           

بر چسب های مرتبط:
اطلاعات سپاه اندرویدینا اندروید برای کامپیوتر فایل گیر پاکت گیمز افزار پرداز رمیس اندروید دانلود دانلود آهنگ جدید نرم افزار دانلود از یوتیوب استفاده از تورنت استفاده از کاندوم اندروید کرک اطلاعات عمومی اندرویدیها اطلاعات نت
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.