دانلود نرم افزار کم نظیر دارونامه گیاهی اندروید+ خواص درمانی گیاه ها
بخشنرم افزار
دستهپزشکی
سایز فایل 8.46 مگابایت تومان
تعداد نمایش 299
اندروید مورد نیاز2.3.3 و بالاتر
توضیح مختصردانلود نرم افزار پزشکی اندروید دانلود نرم افزار کم نظیر دارونامه گیاهی اندروید+ خواص درمانی گیاه ها اندروید دانلود نرم افزار کم نظیر دارونامه گیاهی اندروید+
منبع ای پی کا تاپز

توضیحات

اندروید دانلود نرم افزار کم نظیر دارونامه گیاهی اندروید+ خواص درمانی گیاه ها


توجه : برای نمایش کامل اطلاعات برنامه می بایست به اینترنت متصل باشید

پیشنهاد ویژه سایت

دارونامه گیاهی یک مرجع کامل و یک نرم افزار فوق العاده در بر دارنده لیست کاملی از  داروهای گیاهی و خواص درمانی آن ها می باشد که پیشنهاد  می کنیم به هیچ وجه تجربه کار با  این نرم افزار فوق العاده کاربردی و کم نظیر را از دست ندهید . آیا می دانید که عصاره سنبل الطیب برای کاهش استرس و اضطراب موثر است و نیاز به مصرف داروهای شیمیایی آرامش بخش را تا حد خیلی زیادی کاهش می دهد.آیا می دانید کدام گیاه کاهش دهنده طبیعی چربی خون است؟آیا میدانید عصاره گیاه مریم گلی، برای درمان طبیعی جوش و آکنه موثر است؟ داروهای شیمیایی قسمت عمده ای از زندگی مارا پر کرده اند و بدون توجه به عوارض آنها بسیار زیاد مصرف می شوند. دارونامه کمک می کند که با داروهای گیاهی آشنا شویم و بدانیم چگونه کیفیت سلامت خود را بهبود داده و گرفتار عوارض داروهای شیمیایی نشویم .

daroooooo

ویژگی ها :

** مرجع گیاهان دارویی و خواص آنها
**  مرجع عوارض و بیماری های معمول و گیاهان درمانی مرتبط برای درمان آنها
**  مرجع قطره ها و عصاره های دارویی و نحوه استفاده از آنها

نکته بسیار مهم : اطلاعات این اپلیکیشن به هیچ عنوان جایگزین تشخیص پزشک نمی شود و نباید در زمان های بیماری شدید با اتکا بر درمان دارویی، از مراجعه به پزشک خودداری کرد. اطلاعات این اپلیکیشن فقط جنبه اطلاع رسانی دارد.
صفحه قبل

برچسب ها :                 

بر چسب های مرتبط:
اندرویدیها دانلود از یوتیوب دارونامه دامپزشکی دارویی برای زود انزالی اندرویدکده درمانی برای یبوست دانلود فیلم دارونامه دامپزشکی اندروید کرک گیاهی مانند آلاله کاهش وزن سریع اندرویدکده دارونامه رسمی ایران ویرایش پنجم دانلود آهنگ جدید دارونامه ایران
 

بخشها

لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد محصولات فروشگاه

منتظر نظرات سازنده شما در مورد محصولات فروشگاه هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از محصولات نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.